Ana Sayfa

Firma Profili

Örgü Tel

PVC Kaplı Tel

Direkler

İmalat

Uygulama

İletişim

.
.::. Firma Profili .::.
.

ALTUNDAL; TEL DOKUMA İMALAT SANAYİ; Üretime başladığı 1995 yılından bu yana tel örgü sanayinde çalışmasıyla konusunda uzmanlaşmış olan firmamız tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla yurt genelinde Tel örgü imalatı ve montaj sektöründe hizmet vermektedir. 

Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle  bugünkü gücüne ulaşmıştır.  Firmamız  değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermektedir.

Firmamız ; Konyada Örgü tel, Pvc kaplı tel, Pvc Kafes teli, Sıcak daldırma Galvanizli tel, çit direği imalatı, satışı ve montajını yapmaktadır.

Çiftliklerden Tarım alanlarına, (tarla, bağ, bahçe, meyvelik, hobi bahçesi, okul bahçeleri, hayvanat bahçeleri) Spor sahalarından (Halı saha, stayum, basket sahası, tenis kortu, voleybol sahası, oyun alanı) Park ve gezi alanlarına,  arsa, Villa, apartman, site ve Konut çevrelerinden Sanayi Tesislerine (Fabrika, depo, hava alanı, kadar bir çok yerde kullanılan her türlü Tel Örgü ve Çit sistemi ürünlerini üretiyor, satışını yapıyor ve uygulama alanlarına montesini yapıyor ve anahtar teslimi olarak siz değerli müşterilerimize güvenle ve sorunsuzca teslim ediyoruz.

Ürün satışımızda ve  işçiliğimizde satış ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
Mehmet ALTUNDAL
Firma Sahibi